Ripple Avukatı: XRP, Nisan veya Mayıs’ta Bu Seviyeye Çıkar!

Bitcoin 73.000 dolara ulaştığında Ripple (XRP Coin) da tarihi bir zirveye ulaştı. Böylece, şaşırtıcı bir dönüm noktasına yükseldi. XRP’nin güçlü bir destekçisi ve avukatı olan Bill Morgan, iyimser bakış açısını paylaştı. Morgan kısa süre önce yaptığı bir paylaşımda, XRP’nin fiyatının Nisan ya da Mayıs ayına kadar 2 dolara ulaşacağını ileri sürdü.

Ripple avukatı: Nisan veya Mayıs’ta 2 dolar bekliyorum!

Bill Morgan, XRP Coin fiyat yörüngesine ilişkin beklentilerini dile getirdi. Morgan, XRP fiyatının önümüzdeki aylarda Nisan ya da Mayıs aylarında 2,00 dolar civarında hedeflenerek keskin bir şekilde yükseleceği beklentisini paylaştı. Bir ktipto analistinin paylaşımına yorum yapan Morgan, şunları söyledi:

Nisan veya Mayıs ayında bekliyordum. Ancak bu kadar erken ATH’ler değil, 2.00 dolar civarında bir hareket bekliyordum. Ama umarım haklısınızdır.

Morgan, XRP’nin henüz tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşamayacağını kabul ediyor. Bununla birlikte, geleceği konusunda olumlu olmaya devam ediyor. Gecikmeye rağmen, destekçiler XRP’nin potansiyeline inanmayı sürdürüyor. XRP Coin, etkileyici rallisi nedeniyle son zamanlarda gündemde. Token yazı sırasında 0,6972 dolardan işlem görüyordu. XRP’nin piyasa değeri 38,17 milyar doları aştı. Ayrıca, 24 saatlik devasa işlem hacmi 7,5 milyar dolara ulaştı.

Analistin görüşleri ilgi çekiyor

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, piyasa oldukça sıcak. Lider kripto para Bitcoin son günlerde rekorlarını tazeliyor. XRP de sessizliğini bozdu ve koşuya katıldı. Bu da artık yükselişin başladığına yönelik spekülasyonları artırdı. Spekülatif yangına körükle giden kripto analisti CrediBULL Crypto, XRP’de (XRP) devam eden pozisyonlarını açıkladı. Bu bağlamda analist, şunları söyledi:

Hala aşağıdan XRP pozisyonundayım ve üçüncü kez ekleyerek ortalamayı yükselttim. XRP/BTC ve XRP/ETH’nin her ikisi de az önce D3’te boğa divlerini yazdırdı ve onayladı. XRP ile ilgili son güncelleme videomda bahsettiğim üstün performans penceresi hemen köşede olabilir.

Analistin XRP/BTC ve XRP/ETH paritelerine odaklanan analizleri, D3 zaman çizelgesinde Bitcoin ve Ethereum’a karşı potansiyel bir yukarı yönlü ivme olduğunu gösteren bir yükseliş sapması ortaya koyuyor. CrediBULL’un paylaşımı kripto para topluluğu içinde gözden kaçmadı. Traderlar ve yatırımcılar, analist görüşlerinin XRP’ye ilişkin kısa vadeli piyasa duyarlılığı üzerinde yaratabileceği önemli etkiyi anlayarak bu yükseliş sinyallerine çok dikkat ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x